Beste lip Tints beschikbaar - onze top 7 | NL.Hair-Action.COM
Bedenken

Beste lip Tints beschikbaar - onze top 7

Beste lip Tints beschikbaar - onze top 7

Oh die mooie lippen - we houden van de levendige uitbarstingen van kleur en glans, niet wij? Nou, in het geval dat u niet bevalt lippenstift draagt ​​elke dag, is er een alternatieve vorm kunt u kiezen voor je lippen. Met lip tinten steeds een rage vandaag, kunt u gemakkelijk gooien de lipstick en kies een tint dat maakt kijken mooi en weelderige je lippen.

Hier zijn mijn top 7 picks voor lip tinten die gemakkelijk beschikbaar zijn in India.

1. Lakme Absolute Lip Tinten:

Koop Lakme Absolute Lip Tinten Voor ₹ 630.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-lip-tints

  • Dikke romige potloden met rijke kleuren
  • Grote glans
  • Komt in 8 prachtige kleuren
  • Beperkte editie
  • Blijft ongeveer 3 uur
  • Licht en glanzend
  • Gevarieerd palet
  • Slechts enkele van de tinten zijn shimmery
  • Glijdt soepel
  • Moisturizing
  • Zeer geschikt voor mensen met een droge of schrale lippen
  • Is niet gemakkelijk te dragen

2. Revlon Net Gebeten Kissable Balm Stains:

load...

Koop Revlon Net Gebeten Kissable Balm Stains Voor ₹ 3,012.00 @ www.amazon.in/revlon-just-bitten-kissable-balm-stains

  • Verkrijgbaar in een breed scala van kleuren om alle huidtinten aan te passen
  • Lange uithoudingsvermogen
  • Minder overdraagbaar
  • Vlekken mooi
  • Moisturizing
  • Niet erg donker
  • Wordt geleverd met een mooie glans
  • Milde geur
  • Gepigmenteerde

Dit is de beste getinte lippenbalsem die u kunt vinden.

3. Clinique Chubby Sticks:

Koop Clinique Chubby Sticks Voor ₹ 1,429.00 @ www.amazon.in/clinique-chubby-sticks

  • Extreem vochtinbrengende
  • Inclusief speciale boters en antioxidanten om de lippen te beschermen
  • Ook omvat shea boter, mango zadenpasta en jojoba zaadolie
  • Bebouwbare kleuren
  • Goede dekking
  • Verkrijgbaar in een breed scala van kleuren om uit te kiezen
  • Dermatologisch getest
  • Geen geur
  • Getest op allergieën
  • Vooral goed voor droge en schrale lippen
  • Zachte glans
  • Hoeft niet slijpen
  • Zeer langdurige

4. Max Factor Lipfinity Lip Tint Pen:

load...

Koop Max Factor Lipfinity Lip Tint Pen voor ₹ 1,762.53 @ www.amazon.in/max-factor-lipfinity-lip-tint-pen

  • Verkrijgbaar in een breed scala van mooie tinten
  • Niet-overdraagbare water gebaseerde formule
  • Kiss-proof effect
  • De lip vorm werkt om de perfecte applicatie te maken
  • Bebouwbare
  • Wordt geleverd met een glanzende glans

5. Maybelline Fruity Jelly:

Koop Maybelline Fruity Jelly @ www.amazon.in/maybelline-fruity-jelly

  • Wordt geleverd in verschillende kleuren om verschillende huidtinten aan te passen
  • Heerlijke smaak
  • Superglans gloss
  • Spreads gelijkmatig
  • Kan gebruikt worden als een lipgloss of tint
  • Niet plakkerig
  • Houdt de lippen gehydrateerd
  • Duurt ongeveer 2-3 uur
  • Zal niet plooien vormen
  • Droogt niet uit lippen

6. Elizabeth Arden Eight Hour Sheer Tint SPF 15:

Koop Elizabeth Arden Eight Hour Sheer Tint Voor ₹ 2,937.00 @ www.amazon.in/elizabeth-arden-eight-hour-sheer-tint

  • Wordt geleverd met SPF 15
  • Helpt verlichten ruwe en droge lippen
  • Werkt ook op gebarsten lippen
  • Zorgt voor conditioning en hydratatie
  • Voorkomt uitdroging en peeling

7. Lotus Herbals Seduction Botanical Tinted Lip Gloss:

Koop Lotus Herbals Seduction Botanical Tinted Lip Gloss Voor ₹ 220,00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-seduction-botanical-tinted-lip-gloss

  • Niet plakkerig
  • Zilverachtige glans
  • Lichte geur
  • Zacht en romige textuur
  • Werkt op droge en schrale lippen
  • Mooie kleuren om uit te kiezen
  • Bevat jojoba olie
  • Langdurige kleur en glans

Hoop dat dit overzicht helpt u bij het vinden van de juiste lip tint! Verlaten ons geplaatst.

load...