Top 10 Franse Parfums voor Vrouwen | NL.Hair-Action.COM
Huidsverzorging

Top 10 Franse Parfums voor Vrouwen

Top 10 Franse Parfums voor Vrouwen

Frankrijk is de meest erkende landen voor zijn superioriteit in de uitvinding van de geuren. De parfums uit Frankrijk waren een rage in Victoriaanse tijdperk en zelfs vandaag de dag hebben ze niet hun charme en de vraag verloren! Als het gaat om zich te mengen in de meest bizzare van aroma's die gewoon ons drijft gek, ze nog steeds leiden de wereldmarkt.

Beroemde Franse Parfum Brands

Hier zijn de top 10 Franse parfum merken dat u gebonden bent om verliefd te worden met als u al geen fan!

1. Nina Ricci:

Koop Nina Ricci Voor ₹ 3.600,00 @ www.amazon.in/nina-ricci

Maria “Nina” Ricci en haar zoon Henry M. Robert ondersteunen de stijl huis Nina Ricci. Nina Ricci is een bekende Franse geurstoffen merk dat in Frankrijk werd gelanceerd in het jaar 1949! Ze zijn gekomen verschillende geuren en er zijn maar weinig die niet de verbeelding van de massa's zijn geweest.

load...

2. Givenchy Very Irresistible:

Koop Givenchy Very Irresistible Voor ₹ 5,990.00 @ www.amazon.in/givenchy-very-irresistible

Givenchy Very Irresistible is een geur die is gemaakt van associate degree exclusieve vereniging van vijf rozen die is dat de koningin van de bloemen. Het is ingevoerd in het jaar 2003. Givenchy is een van de een bekende uit de vele Franse Parfums Brands.

load...

3. Yves Saint Laurent Parisienne:

Koop Yves Saint Laurent Parisienne Voor ₹ 8,062.19 @ www.amazon.in/yves-saint-laurent-parisienne

De Yves Saint Laurent Parisienne geur is een oud product. De maker van deze geur is Yves Saint Laurent in 1964. Het is gemaakt om de juiste keuze voor vrouwen die kracht en klasse portretteren zijn.

4. Paco Rabanne dame Million:

Koop Paco Rabanne dame miljoen voor ₹ 3,879.00 @ www.amazon.in/paco-rabanne-lady-million

Paco Rabanne Dame MILJOEN het is een van de belangrijkste hield parfums die werd geïntroduceerd in het jaar 2017. Het is de geur voor dames die erachter eenmaal mannen editie en ook de muskus meisje onweerstaanbare Concluderend dame miljoen werd gemaakt om hun ware liefde te zijn. Itwas gecreëerd door kip Ropion, Anne Flipo, Bruno Jovanovic en Piquet kaartspel.

5. Guerlain Idylle:

Koop Guerlain Idylle Voor ₹ 5,020.40 @ www.amazon.in/guerlain-idylle

Guerlain is een van de Franse huizen van parfums, dat is de oudste parfums in de wereld. Het heeft een ongelooflijk oversized fan volgende. Guerlain Idylle is een van parfums van deze lijst die de consument gek hebben gereden en werd geïntroduceerd in het jaar 2017.

6. Thierry Mugler Alien:

Koop Thierry Mugler Alien Voor ₹ 5,222.00 @ www.amazon.in/thierry-mugler-alien

Thierry Mugleris een schepper van parfums en ook een Franse kleermaker. In het jaar 2005, Thierry Mugler creëerde een geur genaamd Alien. Andsince dan heeft het tweede meest geliefde Thierry Mugler geur beenthe.

7. Chantal Thomass Osez Moi:

Koop Chantal Thomass Osez Moi Voor ₹ 12,668.00 @ www.amazon.in/chantal-thomass-osez-moi

Osez Moi is de geur van het huis van Chantal Thomass, dat werd gelanceerd in april 2009. Het ingesloten het mengsel van aroma's van bush, vanille, roos, vetiver, pioen, muskus en Anthemis nobilis. Het is echt een vrouwelijke en sensuele geur. De geur ontvouwt het schatten van begeerte.

8. LancomeTresor:

Koop LancomeTresor Voor ₹ 8,029.00 @ www.amazon.in/lancometresor

Lancome is een onderdeel van luxe goederen die eigendom is van L'Oreal sinds 1964. Het is een luxe cosmetische huis dat wereldwijd bezighoudt hun koopwaar. De geur LancomeTresor werd geïntroduceerd in 1990. Deze geur is gemaakt door Sophia Grojsman.

9. Lolita Lempicka Si Lolita:

Koop Lolita Lempicka Si Lolita Voor ₹ 7,555.00 @ www.amazon.in/lolita-lempicka-si-lolita

Lolita Lempicka is de naam van een Franse kleermaker en een geur schepper die een gloednieuwe parfum genaamd Si jong meisje in het jaar 2009. Si jong meisje is een geur van genot en elixer van genegenheid, bit en rust aangeboden. Deze geur is gemaakt door Christine Nagel en Benoit Lapouza.

10. Chanel Coco Mademoiselle:

Koop Chanel Coco Mademoiselle Voor ₹ 10,800.00 @ www.amazon.in/chanel-coco-mademoiselle

Een geur voor vrouwen binnen de Chanel assortiment was coco Bairdiellachrysoura. Het werd geïntroduceerd in het jaar 2001 voor de jongere fans van Chanel. Deze geur is gemaakt door Jacques Polge.

Dat is het! Dit zijn de 10 top franse parfums die nu trending. Heeft u een van hen te proberen? Schrijf hieronder uw reactie.

Aanbevolen artikelen

  • 10 Best verkopende parfums voor dames
  • 15 Beste Parfums te worden berecht in het zomerseizoen
  • 8 verschillende geuren op basis van hun Fragrance
  • 10 Best Lemon Parfums dat je moet proberen Vandaag

load...